Logo SWIMER

ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE NA OLEJ NAPĘDOWY

Nasza firma Od 2009-09-17 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma Sprawdź kto produkkuje zbiorniki do magazynowania paliw płynnych

AGROSHOW 2017

AGRO SHOW 2017 Bednary

W dniach 22-25.09.2017 odbyła się kolejna edycja największej plenerowej wystawy rolniczej w Europie - AGROSHOW. Na tegorocznej edycji wystawiło się prawie 800 firm, w tym 100 wystawców z zagranicy, w ciągu 4 dni wystawę odwiedziło ponad 150 tysięcy osób, a w pokazach maszyn wzięło udział około 10 tysięcy osób. Tegoroczne stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Zaprezentowaliśmy cały typoszereg naszych zbiorników oraz nowe laboratorium, na którym można było zobaczyć nasze urządzenia do kontroli i pomiaru oleju napędowego w zbiornikach. Popularnością cieszyły się konkursy z udziałem zwiedzających, a dużą atrakcją był wywiad Pana Włodzimierza Zientarskiego na temat prawnych aspektów dotyczących przechowywania paliw płynnych w gospodarstwach rolnych.

Wśród młodszych zwiedzających dużą popularnością cieszył się tor na którym każdy, dzięki specjalnym goglom mógł wcielić się w kierowcę miniaturowej ciężarówki.

Bardzo dziękujemy wszystkim odwiedzającym za obecność na naszym stoisku i do zobaczenia za rok.

TFA POLAND 2017

TFA POLAND 2017

W zeszłym tygodniu wspieraliśmy naszych strażaków podczas Międzynarodowych Zawodów TFA Poland w Toruniu!

OPOLAGRA 2017

OPOLAGRA 2017

W dniach 9-11 Czerwca 2017 odbyła się XIV edycja Wystawy Rolniczej OPOLAGRA, największa tego typu wystawa w południowej Polsce. Na ponad 40 hektarach zaprezentowało się ponad 400 wystawców z kraju i z zagranicy. Podczas imprezy odbywały się pokazy maszyn, konkursy dla operatorów oraz Śląska Wystawa Bydła Hodowlanego. Na naszym stoisku gościliśmy bardzo dużo zwiedzających, zaprezentowaliśmy najpopularniejsze pojemności zbiorników oraz laboratorium, miłym zaskoczeniem był fakt że zwiedzający dobrze znają naszą firmę i produkty, które prezentowaliśmy cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów.

AGROTECH 2017

AGROTECH 2017

XXIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach zaliczamy do bardzo udanych, mimo niekorzystnej aury nasze stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem. W porównaniu do ubiegłej edycji, gościliśmy więcej zwiedzających zainteresowanych naszymi produktami. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy najpopularniejsze zbiorniki do przechowywania oleju napędowego, AdBlue oraz nawozów płynnych.

Podczas piątkowej gali zostaliśmy uhonorowani Pucharem Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego za wspieranie inicjatyw Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego na rzecz rolników.

AGRO SHOW 2017 Ostróda

AGRO SHOW 2017 Ostróda

Serdecznie zapraszamy na wystawę Mazurskie Agro Show w Ostródzie! Jesteśmy obecni w dniach 11 i 12 lutego od godziny 9:00. Na Wasze pytania chętnie odpowie na miejscu zespół doradców. Znajdziecie nas na stoiskach numer 28 i 51!.

CENTRALNE TARGI ROLNICZE 2016

CENTRALNE TARGI ROLNICZE 2016 Nadarzyn

Po raz pierwszy w tym roku odbyły się Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie, pod Warszawą. Impreza dedykowana jest branży rolno-spożywczej. Na ponad 70 tys m2 powierzchni zaprezentowało się ponad 300 wystawców z całego kraju. Ze względu na dobre położenie komunikacyjne targi cieszyły się bardzo dużą popularnością, szczególnie wśród młodzieży. Oprócz najnowszych maszyn zwiedzający mieli okazję wziąć udział w szeregu różnych prelekcji i konferencjach poświęconych rolnictwu, z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Rolnictwa. Ciekawą atrakcją były występy zespołów ludowych, wystawy zwierząt, prezentacje stołów wigilijnych przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, oraz możliwość skosztowania przysmaków regionalnych produkowanych lokalnie przez małe firmy.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy szereg zbiorników do oleju napędowego napędowego o różnych pojemnościach, pojawiły się także zbiorniki mobilne oraz te przeznaczone do przechowywania nawozów płynnych. Nie mogło zabraknąć również laboratorium które cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających.

Podczas piątkowej gali zostaliśmy uhonorowani statuetką Złotego Żurawia Centralnych Targów Rolniczych 2016 za precyzyjny system pomiaru poziomu płynów LIPREMOS. System dzięki sondzie hydrostatycznej, pozwala na bardzo dokładny pomiar ilości posiadanej cieczy i uwzględnia zjawisko rozszerzalności cieplnej płynów. System jest przeznaczony do oleju napędowego, oleju opałowego, AdBlue, nawozów płynnych, wody deszczowej i oleju przepracowanego.

HORTI-TECH 2016

HORTI-TECH 2016 Kielce

W Kielcach w dniach 18–19 listopada odbyły się, już po raz drugi, targi branży sadowniczej oraz producentów warzyw HORTI-TECH. Na targach swoje usługi, jak i szeroką ofertę reprezentowało ponad 100 firm. Oprócz nowoczesnych ciągników, maszyn, sprzętu ogrodniczego, w tym specjalistycznych urządzeń (np. systemów zamgławiających i nawadniających, cieszących się dużym zainteresowaniem zwiedzających), wystawcy zaprezentowali bogatą ofertę środków ochrony roślin i nawozów, konstrukcje sadownicze, a także materiał szkółkarski.

Na stoisku zaprezentowaliśmy Laboratorium oraz zbiorniki o różnych pojemnościach przeznaczonych do przechowywania oleju napędowego i nawozów płynnych.

Podczas targów odwiedziła nas ekipa programu Tydzień emitowanego w TVP 1. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia relacji, w której nasz handlowiec przybliżył działanie naszego zbiornika. (od 21 minuty).

AGRO SHOW 2016 Bednary

AGRO SHOW 2016 Bednary

Największe plenerowe targi rolnicze już za nami. Pogoda dopisywała przez całe 4 dni dzięki czemu mieliśmy przyjemność gościć tak wiele osób. - na tegorocznym AGRO SHOW wystawiło się prawie 830 firm, w tym 106 wystawców z zagranicy z 20 krajów (m.in. z Litwy, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Indii, Chin), - w ciągu 4 dni Wystawę odwiedziło ponad 140 tysięcy osób, - w pokazach maszyn wzięło udział około 12 tysięcy osób, - zarejestrowanych zostało ponad 300 autokarów grup zorganizowanych Tegoroczne stoisko wzbudziło wielkie wrażenie na zwiedzających. Zaprezentowaliśmy cały typoszereg naszych zbiorników oraz laboratorium w nowej odsłonie.

Glówną atrakcją na naszym stoisku były pokazy kulinarne z udziałem uczestników polskiej edycji TOP CHEF'a Bartłomiejem Witkowskim oraz Danielem Bereziakiem.

Podczas pokazów polowych zaprezentowaliśmy napełnianie opryskiwacza ze zbiornika SWIMER AGRO TANK 10000.

Dużą popularnością szczególnie wśród najmłodszych cieszyły się pokazy chemiczne przeprowadzone przez zespół Laboratorium SWIMER.

Bardzo dziękujemy wszystkim odwiedzającym za obecność na naszym stoisku i do zobaczenia za rok.

USTRZEL MISTRZOWSKIE PROMOCJE

Szanowni Państwo

wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej i w związku z czym postanowiliśmy podgrzać emocje z nimi związane:) Właśnie ruszyła nasza akcja promocyjna w której mogą Państwo zakupić produkty firmy Swimer - w nowych - niższych cenach.

/>Promocja trwa tylko do 17 lipca 2016 roku.
W sprawie poznania szczegółów prosimy o kontakt z działem handlowym. KONTAKT /> Zapoznaj się z naszą GAZETKĄ PROMOCYJNĄ

TARGI 2016

Po doskonałym początku roku na targach POLAGRA Premiery w styczniu 2016 roku, gdzie zaprezentowaliśmy cały wachlarz naszych inżynieryjnych nowości, nasze super wytrzymałe zbiorniki ruszą w trasę po Polsce.

targi

Będzie można je zobaczyć na wielu targach m.in.:

13-14.02 Mazurskie Agro Show Ostróda
Pierwsza edycja targów odbyła się w ubiegłym roku w nowoczesnym kompleksie wystawienniczym Arena Ostróda. Gospodarzem wydarzenia była Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Debiut ARENY AGRO wypadł bardzo dobrze, a wybór zimowego terminu - weekendu w połowie lutego - został oceniony przez rolników i przez wystawców jako strzał w dziesiątkę. Dlatego i tym razem SWIMER będzie gościł wraz ze swoimi zbiornikami na tych targach.

19-21.02 Ferma 2016 Łódź
Również na targach w Łodzi - wysoce specjalistycznym targach przeznaczonym dla hodowców bydła, trzody chlewnej oraz drobiu - będzie można zobaczyć najnowsze produkty SWIMER. Samym targom będzie towarzyszyć bogaty program paneli dyskusyjnych oraz konferencja naukowo-techniczna.

05-06.03 AGRO-PARK Lublin
IX edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK – wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez, stanowiąc miejsce spotkań rolników z Polski Południowo-Wschodniej oraz sąsiadów zza wschodniej granicy. Wraz z nastaniem kalendarzowej wiosny Lublin, dzięki firmom prezentującym ofertę na 2016 rok, stanie się mekką branży rolniczej, miejscem, które wprowadzi rolników w nowy sezon, ukazując najświeższe trendy, a także nowinki technologiczne.

18-20.03 AGROTECH Kielce
Rolnicza wiosna zaczyna się od Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej - AGROTECH Kielce. To obowiązkowy punkt w kalendarzu wielu rolników i ulubione miejsce spotkań, poznawania  nowości branży. 21 lat doświadczenia w organizacji Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej - obecnie największej w Polsce imprezy rolniczej organizowanej w halach, to gwarancja wystawy na najwyższym, europejskim poziomie.

Do zobaczenia!