Logo SWIMER

ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE NA OLEJ NAPĘDOWY

Nasza firma Od 2009-09-17 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma Sprawdź kto produkkuje zbiorniki do magazynowania paliw płynnych

PROMOCJA PAKIET ZIMA/LATO do zbiorników na AdBlue

AdBlue

AdBlue® to handlowa nazwa 32,5% roztworu mocznika, który jest stosowany w układach wydechowych samochodów dostawczych i ciężarowych. Stosowanie tej substancji pozwala w znacznym stopniu zmniejszyć emisję szkodliwych tlenków azotu, dzieje się to dzięki Selektywnej Redukcji Katalitycznej(SCR). Technologia SCR polega na przekształcaniu tlenków azotu w nietoksyczny azot i parę wodną w katalizatorze wykorzystującym amoniak jako reduktor.

button

➔ AdBlue jest korozyjny, dlatego też do jego dystrybucji konieczne są specjalne zbiorniki, pompy, węże i pistolety.


AdBlue jest wrażliwy na ekstremalne temperatury - zarówno wysokie jak i niskie. W temperaturze poniżej -11,5 °C ulega procesowi krystalizacji. Zawartość mocznika może spaść przy przechowywaniu w temperaturze powyżej 30°C. W miejscach, gdzie temperatura często przekracza 30°C nie należy przechowywać AdBlue w miejscach narażonych bezpośrednio na promienie słoneczne.

Promocja

Dzięki PAKIETOWI ZIMA/LATO SWIMER można korzystać z AdBlue nawet w bardzo niskich temperaturach, ponieważ PAKIET zapobiega krystalizacji AdBlue nawet w bardzo niskich temperaturach. Pakiet jest przeznaczony do zbiorników SWIMER BLUE TANKS.


W skład PAKIETU ZIMA/LATO wchodzi:
➔ automatyczne ogrzewanie szafy dystrybucyjnej
➔ elektryczny wentylator wyciągowy
➔ izolacja termiczna
➔ taśma grzewcza


Promocja na PAKIET ZIMA/LATO trwa tylko do końca 2015 roku.
W sprawie poznania szczegółów prosimy o kontakt z działem handlowym. KONTAKT