Logo SWIMER

ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE NA OLEJ NAPĘDOWY

Nasza firma Od 2009-09-17 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma Sprawdź kto produkkuje zbiorniki do magazynowania paliw płynnych

AGRO SHOW 2016 Bednary

AGRO SHOW 2016 Bednary

Największe plenerowe targi rolnicze już za nami. Pogoda dopisywała przez całe 4 dni dzięki czemu mieliśmy przyjemność gościć tak wiele osób. - na tegorocznym AGRO SHOW wystawiło się prawie 830 firm, w tym 106 wystawców z zagranicy z 20 krajów (m.in. z Litwy, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Indii, Chin), - w ciągu 4 dni Wystawę odwiedziło ponad 140 tysięcy osób, - w pokazach maszyn wzięło udział około 12 tysięcy osób, - zarejestrowanych zostało ponad 300 autokarów grup zorganizowanych Tegoroczne stoisko wzbudziło wielkie wrażenie na zwiedzających. Zaprezentowaliśmy cały typoszereg naszych zbiorników oraz laboratorium w nowej odsłonie.

Glówną atrakcją na naszym stoisku były pokazy kulinarne z udziałem uczestników polskiej edycji TOP CHEF'a Bartłomiejem Witkowskim oraz Danielem Bereziakiem.

Podczas pokazów polowych zaprezentowaliśmy napełnianie opryskiwacza ze zbiornika SWIMER AGRO TANK 10000.

Dużą popularnością szczególnie wśród najmłodszych cieszyły się pokazy chemiczne przeprowadzone przez zespół Laboratorium SWIMER.

Bardzo dziękujemy wszystkim odwiedzającym za obecność na naszym stoisku i do zobaczenia za rok.