Logo SWIMER

ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE NA OLEJ NAPĘDOWY

Nasza firma Od 2009-09-17 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma Sprawdź kto produkkuje zbiorniki do magazynowania paliw płynnych

AGROSHOW 2017

AGRO SHOW 2017 Bednary

W dniach 22-25.09.2017 odbyła się kolejna edycja największej plenerowej wystawy rolniczej w Europie - AGROSHOW. Na tegorocznej edycji wystawiło się prawie 800 firm, w tym 100 wystawców z zagranicy, w ciągu 4 dni wystawę odwiedziło ponad 150 tysięcy osób, a w pokazach maszyn wzięło udział około 10 tysięcy osób. Tegoroczne stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Zaprezentowaliśmy cały typoszereg naszych zbiorników oraz nowe laboratorium, na którym można było zobaczyć nasze urządzenia do kontroli i pomiaru oleju napędowego w zbiornikach. Popularnością cieszyły się konkursy z udziałem zwiedzających, a dużą atrakcją był wywiad Pana Włodzimierza Zientarskiego na temat prawnych aspektów dotyczących przechowywania paliw płynnych w gospodarstwach rolnych.

Wśród młodszych zwiedzających dużą popularnością cieszył się tor na którym każdy, dzięki specjalnym goglom mógł wcielić się w kierowcę miniaturowej ciężarówki.

Bardzo dziękujemy wszystkim odwiedzającym za obecność na naszym stoisku i do zobaczenia za rok.