Logo SWIMER

ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE NA OLEJ NAPĘDOWY

Nasza firma Od 2009-09-17 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma Sprawdź kto produkkuje zbiorniki do magazynowania paliw płynnych

Dystrybutory do paliwa

Dystrybutory do paliwa z licznikiem mechanicznym i cyfrowym

Dystrybutory paliw mogą służyć do użytku wewnętrznego na własne potrzeby przedsiębiorstwa, gospodarstwa rolnego bądź osób prywatnych. Wszystkie oferowane przez nas dystrybutory posiadają niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do użytku. W naszej ofercie znajdują się również dystrybutory legalizowane z legalizacją GUM i nadające się na stacje paliw.

Najbardziej popularne dystrybutory PIUSI wyposażone w licznik analogowy PIUSI K33 i pompę PIUSI Panther to:

  • Cube 56
  • Cube 70

Poza dystrybutorami wyposażonymi w liczniki analogowe mechaniczne Piusi K33, w naszej ofercie znajdują się dystrybutory z systemami zarządzania.

Czytaj więcej: Dystrybutory paliw

Dystrybutor do oleju napedowego Cube 56Dystrybutor Cube 56

Dystrybutor Cube 56 z licznikiem mechanicznym Piusi K33 wyświetla informacje z bieżącego tankowania oraz sumaryczną ilość z wszystkich tankować. Dystrybutor Cube 56 znalazł zastosowanie w przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach rolnych gdzie olej napędowy wykorzystuje się dla własnych potrzeb. Do dystrybutora można zastosować specjalną podstawę, która zapewnia stabilność podczas tankowania.

Czytaj więcej: Dystrybutor Cube 56

Dystrybutor do wydawania paliwa Self Service 70 MCDystrybutor paliwa Self Service 70 MC

Dystrybutor do paliwa Self Service 70 MC o wydajności 70 l/min wyposażony w elektroniczny licznik przepływu. Wbudowany system komputerowy umożliwia kontrolę do 80 użytkowników. Każda uprawniona osoba może zalogować się do systemu przy pomocy klucza chipowego. Po wpisaniu danych żądanych przez dystrybutor Self Service 70 MC może przystąpić do poboru paliwa.

Czytaj więcej: Dystrybutor Self Service 70 MC

Dystrybutor do wydawania paliwa Self Service 100 MCDystrybutor paliwa Self Service 100 MC

Dystrybutor do paliwa Self Service 100 MC o wydajności 90 l/min wyposażony w elektroniczny licznik. Oprogramowanie komputerowe wbudowane w dystrybutor umożliwia kontrolę do 80 użytkowników. Każda uprawniona osoba może zalogować się do systemu przy pomocy klucza chipowego. Po wpisaniu danych żądanych przez dystrybutor Self Service 100 MC może przystąpić do poboru paliwa.

Czytaj więcej: Dystrybutor Self Service 100 MC

Dystrybutor do wydawania paliwa Self Service 70 FMDystrybutor paliwa Self Service 70 FM

Dystrybutor do paliwa Self Service 70 FM o wydajności 70 l/min wyposażony w elektroniczny licznik przepływu. System komputerowy umożliwia kontrolę do 120 użytkowników. Osoby uprawnione mogą zalogować się do systemu przy pomocy klucza chipowego. Po wpisaniu danych żądanych przez dystrybutor Self Service 70 FM przystępują do poboru paliwa.

Czytaj więcej: Dystrybutor Self Service 70 FM

Dystrybutor do wydawania paliwa Self Service 70 FMDystrybutor paliwa Self Service 100 FM

Dystrybutor do paliwa Self Service 100 FM o wydajności 70 l/min wyposażony w elektroniczny licznik przepływu. System komputerowy umożliwia kontrolę do 120 użytkowników. Osoby uprawnione mogą zalogować się do systemu przy pomocy klucza chipowego. Po wpisaniu danych żądanych przez dystrybutor Self Service 100 FM przystępują do poboru paliwa.

Czytaj więcej: Dystrybutor Self Service 100 FM

Oprogramowanie PIUSI

Zestaw składa się z:

- 1 x klucz zarządzający

- 10 x klucz użytkownika

- czytnik kluczy do komputera ze złączem USB

- Oprogramowanie na CD

Identyfikatory PIUSI

Klucze 10 szt. - kolor żółty, przeznaczone do dystrybutorów PIUSI zakupionych po roku 2010.

Klucze 10 szt. - kolor zielony, przeznaczone do dystrybutorów PIUSI zakupionych po roku 2010.

Dystrybutor raszynbox do paliwaDystrybutor Raszynbox

W pełni samoobsługowy dystrybutor przeznaczony dla osób, którzy przy swoim zbiorniku na paliwo nie mają miejsca na większe urzadzenie. Dystrybutor Raszynbox współpracuje z system zarządzania paliwem SMDP lub SMDP GSM.

Czytaj więcej: Dystrybutor Raszynbox

Dystrybutor raszynbox do paliwaDystrybutor RT70

Samoobsługowe urządzenie z którego korzystać mogą tylko osoby uprawnione posiadające indywidualny klucz dostępu systemu SMDP z którym współpracuje dystrybutor. System umożliwia rejestrację i eksport wszystkich informacji z każdego tankowania do komputera.

Czytaj więcej: Dystrybutor RT70

Dystrybutor raszynbox do paliwaDystrybutor RT90

Samoobsługowe urządzenie z którego korzystać mogą tylko osoby uprawnione posiadające indywidualny klucz dostępu systemu SMDP z którym współpracuje dystrybutor. System umożliwia rejestrację i eksport wszystkich informacji z każdego tankowania do komputera.

Czytaj więcej: Dystrybutor RT90

Dystrybutor samoobsługowy po cieczyDystrybutor do paliwa samoobsługowy z systemem zarządzania 4PFM70 do zabudowy.

Dystrybutor 4PFM70 przeznaczony jest do tankowania pojazdów, maszyn i urządzeń olejem napędowym (ON) lub innymi paliwami o temperaturze zapłonu powyżej Tz>55°C.

Czytaj więcej: Dystrybutor do zabudowy Elatech

Dystrybutor samoobsługowy po cieczySamoobsługowy dystrybutor wolnostojący do oleju napędowego z przepływomierzem tłokowym FD4PFM70

Samoobsługowy wolnostojący dystrybutor  do oleju napędowego z przepływomierzem tłokowym FD4PFM70. Urządzenie przeznaczone jest do tankowania maszyn, urządzeń i pojazdów olejem napędowym (ON) o temperaturze zapłonu powyżej Tz>55°C.

Czytaj więcej: Dystrybutor wolnostojący z przepływomierzem tłokowym

Dystrybutor do zastostowania na stacjach benzynowychDystrybutor paliwa Petrotec EURO 1000VI, 1000VI R

Dystrybutory paliwa Euro 1000 przeznaczone są głównie dla małych stacji paliw ,stacji wewnętrznych, zakładowych, wojskowych oraz do zabudowy w stacjach kontenerowych. Urządzenia wykonane mogą być w wersji jedno i dwustronnej. Konstrukcja urządzenia pozwala rozbudować dystrybutor w system bezobsługowego tankowania i zarządzania paliwem.

Czytaj więcej: Dystrybutor paliwa Petrotec EURO 1000VI R

Profesjonalny dystrybutor do paliwa progress euro 5000Dystrybutor paliwa Progress P5000

Dystrybutory do paliwa Euro 5000 VI przeznaczone są dla stacji paliw gdzie wymagany jest dostęp do różnych gatunków paliw. Zwijadła wężowe zastosowane w dystrybutorze Euro P5000 pozwalają na proste chowanie węzy po tankowaniu.

Czytaj więcej: Dystrybutor paliwa Progress P5000

Dystrybutory dwupaliwoweDystrybutor paliwa Petrotec EURO 2000VI

Dystrybutory z serii Euro 2000VI wykorzystywane są na stacjach zewnętrznych, modernizowanych na których można zlikwidować dwa dystrybutory jednopaliwowe i zastąpić je jednym dystrybutorem dwupaliwowym EURO 2000VI.

Czytaj więcej: Dystrybutor paliwa Petrotec EURO 2000VI

Urządzenie do wydawania AdBlueDystrybutor AdBlue

- wąż dystrybucyjny
- wydajność układu od 40 l/min.
- podgrzewany układ hydrauliczny
- zasilanie 1 lub 3 fazowe

Dystrybutor do dystrybucji LPG EURO 2000VIDystrybutor LPG typ Euro 2000VI LPG

Dystrybutor LPG serii Euro 2000VI LPG w wersji jedno jak i dwuwężowej, z liczydłem jednostronnym lub dwustronnym. Dystrybutor wyposażone jest w liczydła elektroniczne ciekłokrystaliczne i mogą współpracować z większością sterowników i systemów kasowych oferowanych na polskim rynku.

Czytaj więcej: Dystrybutor LPG typ Euro 2000VI LPG