Logo SWIMER

ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE NA OLEJ NAPĘDOWY

Nasza firma Od 2009-09-17 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma Sprawdź kto produkkuje zbiorniki do magazynowania paliw płynnych

Sorbent sypki - Multisorb 20kg

sorbent w postaci granulatuSorbent w postaci jasnoszarych granulek o średnicy od 0,6 do 3,4 mm, wysokiej zdolności wchłaniania oraz małej emisji pyłów. Granulat charakteryzuje się dobrymi właściwościami mechanicznymi oraz absorpcyjnymi. Sorbent po wchłonięciu cieczy odporny jest na ścieranie oraz nie ulega rozkładowi. Granulat przeznaczony jest do neutralizacji wszelkiego typu wycieków np. płynów przemysłowych, benzyny, ropy, olejów, rozpuszczalników oraz związków zasadowych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

surowiec - alganite,
gęstość nasypowa - 660 g/l,
granulacja - 0.6-3.4 mm,
opakowanie - worek 20 kg.
zdolność wchłaniania wg AFNOR NF T 90-361: dla wody 101%, dla oleju napędowego 104%.
trwałość 5 lat

Sorbent sypki - Superior special 20kg

Sorbent do suwania płynów przemysłowych, zasadSorbent w postaci jasnobrązowego granulatu o średnicy od 0,6 do 1,3 mm wykonany z naturalnego minerału atapulgit. Granulat jest ognioodporny, nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt. Charakteryzuje się wysoką zdolnością wchłaniania, małą emisją pyłów, dobrymi właściwościami mechanicznymi oraz absorpcyjnymi. Sorbent po wchłonięciu cieczy odporny jest na ścieranie oraz nie ulega rozkładowi. Granulat przeznaczony jest do neutralizacji wszelkiego typu wycieków np. płynów przemysłowych, benzyny, ropy, olejów, rozpuszczalników oraz związków zasadowych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

surowiec - atapulgit,
gęstość nasypowa - 500 g/l,
granulacja - 0.6-1,3 mm,
opakowanie - worek 20 kg.
zdolność wchłaniania wg AFNOR NF T 90-361: dla wody 150%, dla oleju napędowego 150%.
trwałość 5 lat