Logo SWIMER

ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE NA OLEJ NAPĘDOWY

Nasza firma Od 2009-09-17 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma Sprawdź kto produkkuje zbiorniki do magazynowania paliw płynnych

Układ dystrybucyjny ON-56/6Mv/o/K-24

Układ dystrybucyjny do oleju napędowego umożliwi nam niezwykle łatwe i bezproblemowe tankowanie naszych maszyn. Montaż na blasze pozwala na prostą instalację układu na zbiorniku czy beczce. Całkowicie bezawaryjne pompy paliwa zapewniają nam szybkie wydawanie paliwa, filtr zadba o jego czystość, a automatyczny pistolet sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6Mv/o/K-24

Układ dystrybucyjny ON-56/6Mv/o/K-33

Układ dystrybucyjny do paliwa umożliwi nam niezwykle łatwe i bezproblemowe tankowanie naszych maszyn. Montaż na blasze pozwala na prostą instalację układu na zbiorniku czy beczce. Całkowicie bezawaryjne pompy paliwa zapewniają nam szybkie wydawanie paliwa, filtr zadba o jego czystość, a automatyczny pistolet nalewowy sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6Mv/o/K-33

Układ dystrybucyjny ON-56/6Mv/o

Układ dystrybucyjny umożliwi nam niezwykle łatwe i bezproblemowe tankowanie naszych maszyn. Montaż na blasze pozwala na prostą instalację układu na zbiorniku czy beczce. Całkowicie bezawaryjne pompy zapewniają nam szybkie wydawanie paliwa, filtr zadba o jego czystość, a automatyczny pistolet sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6Mv/o

Układ dystrybucyjny ON-56/6M/RAASM/SW60

Układ dystrybucyjny umożliwi nam niezwykle łatwe i bezproblemowe tankowanie naszych maszyn. Montaż na blasze pozwala na prostą instalację na zbiorniku czy beczce. Całkowicie bezawaryjne pompy zapewniają nam szybkie wydawanie paliwa, filtr zadba o jego czystość, a automatyczny pistolet sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6M/RAASM/SW60

Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-600/3/SW60

Układ dystrybucyjny do oleju napędowego umożliwi nam niezwykle łatwe i bezproblemowe tankowanie naszych pojazdów. Montaż na blasze pozwala na prostą instalację na zbiorniku czy beczce.  Pompa paliwa zapewnia nam szybkie wydawanie paliwa, filtr zadba o jego czystość, a automatyczny pistolet sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-600/3/SW60

Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-24/SW60

Układ dystrybucyjny umożliwi nam niezwykle łatwe i bezproblemowe tankowanie naszych maszyn. Montaż na blasze pozwala na prostą instalację na zbiorniku czy beczce. Całkowicie bezawaryjne pompy zapewniają nam szybkie wydawanie paliwa, filtr zadba o jego czystość, a automatyczny pistolet sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-24/SW60

Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-33/SW60

Układ dystrybucyjny do paliwa umożliwia niezwykle łatwe i bezproblemowe tankowanie naszych pojazdów. Układ zamontowany jest na blasze co pozwala na łatwą instalację na zbiorniku typu mauser lub beczce. Bezawaryjna pompa Panther zapewniaja nam szybkie wydawanie paliwa, filtr zadba o jego czystość, a automatyczny pistolet sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-33/SW60

Układ dystrybucyjny ON-56/6M/RAASM/FP60

Układy dystrybucyjne wyposażone w pompę paliwa Panther o wydajności 56 l/min. Układ zamontowany jest na  pozwala na prostą instalację na zbiorniku czy beczce. Całkowicie bezawaryjne pompy zapewniają nam szybkie wydawanie paliwa, filtr zadba o jego czystość, a automatyczny pistolet sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6M/RAASM/FP60

Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-600/3/FP60

Układy dystrybucyjne do paliwa umożliwiają łatwe  tankowanie wszystkich maszyn i pojazdów. Montaż na blasze pozwala na prostą instalację na zbiorniku IBC lub beczce. Bezawaryjne pompy Panther zapewniają szybkie wydawanie paliwa, filtr dba o czystość, a automatyczny pistolet sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-600/3/FP60

Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-24/FP60

Układy dystrybucyjne z pompą Panther, przepływomierzem K-24 umożliwiają nam niezwykle łatwe i bezproblemowe tankowanie naszych pojazdów. Montaż na blasze pozwala na prostą instalację układu na zbiorniku czy beczce. Bezawaryjne pompy zapewniają nam szybkie wydawanie paliwa, filtr zadba o jego czystość, a automatyczny pistolet sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-24/FP60

Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-33/FP60

Układy dystrybucyjne do paliw wyposażone w filtr paliwa umożliwi nam niezwykle łatwe i bezproblemowe tankowanie naszych maszyn. Montaż na blasze pozwala na prostą instalację na zbiorniku czy beczce. Całkowicie bezawaryjne pompy zapewniają nam szybkie wydawanie paliwa, filtr zadba o jego czystość, a automatyczny pistolet sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-33/FP60

Układ dystrybucyjny ON-56/6M/RAASM

Układ dystrybucyjny z przepływomierzem Raasm umożliwi nam niezwykle łatwe i bezproblemowe tankowanie naszych pojazdów i maszyn. Montaż na blasze pozwala na prostą instalację na zbiorniku czy beczce. Całkowicie bezawaryjne pompy zapewniają nam szybkie wydawanie paliwa, filtr zadba o jego czystość, a automatyczny pistolet nalewowy sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6M/RAASM

Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-600/3

Układ dystrybucyjny umożliwi nam niezwykle łatwe i bezproblemowe tankowanie naszych maszyn. Montaż na blasze pozwala na prostą instalację na zbiorniku czy beczce. Całkowicie bezawaryjne pompy Panther zapewniają nam szybkie wydawanie paliwa, filtr zadba o jego czystość, a automatyczny pistolet sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-600/3

Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-24

Układ dystrybucyjny umożliwi nam niezwykle łatwe i bezproblemowe tankowanie naszych maszyn. Montaż na blasze pozwala na prostą instalację na zbiorniku czy beczce. Całkowicie bezawaryjne pompy zapewniają nam szybkie wydawanie paliwa, filtr zadba o jego czystość, a automatyczny pistolet sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-24

Układ dystrybucyjny ON-56/6Mv/o/RAASM/SW60

Układ dystrybucyjny wyposażony w przepływomierz RAASM umożliwi nam niezwykle łatwe i bezproblemowe tankowanie naszych pojazdów w miejscu gdzie pracujemy. Montaż na blasze pozwala na prostą instalację układu dystrybucyjnego na zbiorniku IBC lub beczce. Pompa Panther zapewniają nam szybkie wydawanie paliwa, filtr zadba o jego czystość, a automatyczny pistolet sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6Mv/o/RAASM/SW60

Układ dystrybucyjny ON-56/6M

Układ dystrybucyjny wyposażony w pompę paliwa Panther umożliwia nam niezwykle łatwe i bezproblemowe tankowanie pojazdów i maszyn. Montaż na blasze pozwala na prostą instalację układu dystrybucyjnego na zbiorniku czy beczce. Całkowicie bezawaryjne pompy zapewniają nam szybkie wydawanie paliwa, filtr zadba o jego czystość, a automatyczny pistolet sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6M

Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-33

Układ dystrybucyjny wyposażony w przepływomierz analogowy K33 umożliwi nam niezwykle łatwe i bezproblemowe tankowanie naszych pojazdów i maszyn. Montaż na blasze pozwala na prostą instalację na zbiorniku czy beczce. Całkowicie bezawaryjne pompy zapewniają nam szybkie wydawanie paliwa, filtr zadba o jego czystość, a automatyczny pistolet nalewowy sprawi, iż nigdy nie uronimy ani kropli oleju napędowego.

Czytaj więcej: Układ dystrybucyjny ON-56/6M/K-33